• אין מוצרים בעגלת הקניות.

התחברות

בואו ללמוד מהמובילים בתחום העיצוב והאדריכלות

הצטרפו לקורסים והבחינות אוןליין ותוכלו לצבור נקודות עד לסיום לימודי התעודה.

המכללה
מכללת XYZ הינה המכללה האינטרנטית הראשונה בישראל המאפשרת מפגש בין העולם האקדמי מחקרי לבין העולם המקצועי מעשי בתחום העיצוב והאדריכלות.
במהלך העשור האחרון מתפתחת מגמה של חיפוש אישי ורצון ליצירת שינוי פנימי במטרה להוציא את היכולות העצורים בנו ולתת להם ביטוי בעולם שסובב אותנו. אחד מהם הינו תחום העיצוב, שכולל בחובו תחומים רבים כגון אדריכלות, עיצוב פנים, עיצוב גרפי, עיצוב מוצר, עיצוב אופנה, עיצוב טקסטיל ועוד.

אנחנו במכללת XYZ הבנו שישנם "אנשים יוצרים" בנשמתם ללא כלים לביטוי ומימוש הפוטנציאל שבתוכם ואשר לא תמיד מתאפשר להם להיכנס למסגרת לימודית עם מחויבות לזמנים ועבודות כל זאת כאשר הם חיים את היום יום שלהם.
מכללת XYZ פותחת לכל מי שמעוניין להיכנס לעולם העיצוב, אם במטרה של שינוי יעוד, העשרה או יצירת תחביב מעשי, את הידע שנצבר במשך שנים ממיטב האדריכלים והמעצבים שעובדים היום בארץ.

הייחוד של מכללת XYZ הוא שהקורסים וההדרכות מועברים דרך סרטוני הדרכה קצרים המאפשרים לסטודנטים של המכללה להתקדם בקצב האישי שלהם ובזמן הנכון להם. בקורסים קיימים גם תרגולים ומטלות להעמקת הידע ולשיפור המקצועיות. בנוסף לכך אנו פותחים מפגשי מרצה לשאלות והבהרות דרך כיתת הסטודיו האינטרנטי שלנו לביסוס הידע הנלמד.

מערכת העזרה שהמכללה מספקת היא בעזרת פורומים וקבוצות היחודים לכל קורס וקורס. התמיכה של המרצים בפורומים והעזרה של הסטודנטים האחד לשני בתוך הקבוצות יוצרות אוירה נעימה ואיכותית של לימוד חברתי דרך האינטרנט. ומעשירה את כל המשתתפים בכך שנוצרים קשרים של אנשים ממקומות שונים ותרבויות שונות.

סיום הקורסים בהצלחה מקנה לסטודנטים את האפשרות לצבור נקודות לעבר לימודי התעודה הרצויים. כמו כן ניתן להתמקצע בכל אחד מהנושאים השונים בתחומי העיצוב שיש לנו במכללה.

 

המרצים

המרצים שלנו הם בעלי מקצוע מנוסים וותיקים בתחום האדריכלות והעיצוב. הידע שהם צברו במהלך השנים והניסיון שלהם בעולם האמיתי הביאו אותם לדייק את הקורסים הנלמדים במכללה.
המרצים שומרים על התעדכנות מתמדת בתחומם ומדייקים את הלימודים לפרקטיקה המעשית בחיים של העולם המקצועי.
team1

מיכל חן [ מעצבת גרפית ]

 

team4

גלעד אהרון [ אדריכל ]

 

team3

מורן ספיר [ מעצבת אתרים ]

 

team2

רון חצב [ מעצב פנים ]

 

top

כל הזכיות שייכות לבעל האתר xyzicademy ©